Vis meny English
MIND:s kontorer i Innherredvegen, Trondheim. Foto: https://www.flickr.com/photos/53267244@N03/

Kontakt

Telefon: 400 06 463

E-post: post@mind.no

Ansatte

  • Rune Sagør

    Daglig leder
    rune@mind.no
    900 31 016
  • Lisa Vivoll Straume

    PhD / Faglig leder
    lisa@mind.no
    996 20 212
  • Sebastian Stein

    MA / Lederutvikler / Seniorrådgiver
    sebastian@mind.no
    977 14 098
  • Mari Nordheim

    Organisasjonskonsulent
    mari@mind.no
    902 49 443
  • Bente Olaussen

    Administrativ leder
    benteo@mind.no
    932 19 085
  • Cristián Coo Calcagni

    Samarbeidspartner, PhD Psykologi / Organisasjonskonsulent
    cristian@mind.no
    400 06 463
  • Linn Røhjell Haugan

    Forsknings- og praksisassistent
    linn@mind.no
    47865756

Besøksadresser

  • Adresse Trondheim:
    Innherredsveien 7,
    7014 Trondheim
    Se kart

  • Adresse Oslo:
    Tollbugata 8,
    0152 Oslo
    Se kart

Leder- & organisasjonsutvikling
Forside